Aktuality - plavba výletní lodí

Nové odjezdové místo lodí MSC Cruises

2021-07-17

Italská vláda rozhodla, že od 24.7.2021 nebude umožněno kotvit velkým výletním lodím v Benátkách. Nově tak budou lodě MSC Cruises od tohoto termínu vyplouvat z Monfalcone, které je od Benátek vzdáleno cca 90 minut jízdy autobusem. Stále však bude nutné provést odbavení v Benátkách (parkování bude tedy i nadále platné pro Benátky). Následně budou cestující převezeni autobusem do Monfalcone a to na náklady plavební společnosti. Po připlutí lodi zpět budou cestující opět převezeni do Benátek. Není tak možné, aby se cestující chtěli nalodit přímo v Monfalcone. Přístup na loď by jim byl odepřen.

Nový terminál v Miami pro výletní lodě MSC Cruises

2021-07-08

Dnes, 8. července došlo k podepsání smlouvy o výstavbě nového terminálu pro výletní lodě plavební splečnosti MSC Cruises v Miami. Tento výletní terminál bude dokončen do prosince 2023. Terminál se bude moci pochlubit tím, že dokáže pojmout až 3 výletní lodě najednou. Celkové plánované investice na výstavbu budou činit přibližně 350 milionů EUR.

Tento web používá soubory cookie, díky kterým může poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s těmito podmínkami souhlasíte.