Další služby - zájezd lodí

Zájezd lodí - letecká doprava

Ke všem námi nabízeným zájezdům na lodi Vám rádi zajistíme letenky pravidelné letecké dopravy z Prahy nebo jiného letiště dle aktuálních možností tak, aby let co nejlépe navazoval na harmonogram zájezdu lodí a Vaše plány a aby Váš zájezd proběhl bez sebemenších komplikací. Ve většině přístavů je možné zajistit také následný hromadný transfer z letiště do přístavu a zpět. Tento transfer je možné zajistit, i pokud máte pro Váš zájezd lodí zajištěnou vlastní leteckou dopravu. Je potřeba však splnit časové limity stanovené plavební společností.

Zájezd lodí - ubytování

Zajistíme Vám ubytování v hotelu ve městě odplutí před plavbou/po plavbě v kategorii a cenové třídě dle Vašich požadavků. Můžete tak spojit pobyt se zájezdem lodí a prodloužit si Vaši dovolenou. Prodloužení pobytu před plavbou doporučujeme zejména v exotičtějších vzdálených destinacích jednak z opatrnostních důvodů, kdy letecká společnost může mít zpoždění, jež nejsme schopni ovlivnit a také proto, že máte příležitost se po dlouhém letu aklimatizovat a užít si pak naplno svůj zájezd lodí.

Zájezd lodí - cestovní pojištění

Ke všem typům zájezdů na lodi nabízíme zájezdové cestovní pojištění od pojišťovny Union v několika variantách s různým stupněm plnění. Většina typů zahrnuje rovněž pojištění proti stornu. Více o přehledu plnění lze nalézt v "Rozsah pojištění a limit pojistného plnění". Rovněž nabízíme individuální klientské pojištění bez nutnosti koupě zájezdu lodí.

Rovněž je možné pro Váš zájezd lodí přímo na našich stránkách sjednat online individuální cestovní pojištění bez nutnosti koupě zájezdu.

Zájezd lodí - incentiva

Naše cestovní kancelář nabízí firmám a organizacím jakékoliv velikosti a zaměření nabídku incentivních zájezdů šitých na míru jejich potřebám a požadavkům. Zájezd lodí je ideálním spojením aktivního cestování a odpočinku. Dává příležitost každý den navštívit jiné místo bez nutnosti být stále „na cestě“. Zájezd lodí, respektive loď nabízí aktivity pro kvalitní trávení volného času jako je divadlo, večerní společenské programy, sportovní vyžití ve fitness centru, bazénech, vířivkách, někdy také horolezeckou stěnu, či umělou vlnu. Vedle toho je také u většiny zájezdů lodí možné zajistit soukromé prostory výhradně pro aktivity skupiny. V průběhu zastávek na pevnině je možné zajistit skupinové výlety přímo od plavební společnosti, nebo individuálně.

Nabídku zájezdů lodí je možné po dohodě upravit a rozšířit o další požadované služby jako je doprava, český delegát a další dle přání klienta.

Incentiva je tak vhodným nástrojem pro stmelení kolektivu, utužení vztahů nejen se zaměstnanci, ale i dodavateli, klienty či obchodními partnery ve formě motivačního či věrnostního programu aj.

Tento web používá soubory cookie, díky kterým může poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s těmito podmínkami souhlasíte.