Karibikem z Miami - plavba s českým delegátem

Plavba lodí s českým delegátem - Karibikem z Miami leden 2019

První letošní plavba s českým delagátem po Karibiku začala pátek 18.1. odletem z Prahy do slunečného Miami. Po dvou dnech na Miami jsme se vydali na 11 nocí plavby Karbikem.

Florida - Miami a Everglades

První výlet vedl do Everglades, kde jsme se projeli vznášedlem a měli možnost vidět aligátory. Zbytek dne jsme strávili na Miami Beach na pláži a procházkou po Ocean Drive, kde se nyní koná festival Art Deco. Zítra se přesouváme na loď MSC Divina. Následovat bude dvoudenní plavba. Další report bude z Bonaire.

Bonaire - Kralendijk

Bonaire, tento ostrov byl naší dnešní zastávkou. Pan průvodce nás zavezl ukázat, jak zde získávají sůl z mořské vody. Dále jsme pokračovali na vyhlídku a výlet jsme zakončili pobytem na pláži.

Curacao - Willemstad

Největši z ostrovů ABC - Curacao byl naší dnešní zastávkou. Viděli jsme nehostinnou přírodu na severu a také i krásné jižní pláže. Při návratu zpět do přístavu jsme navštívili plameňáky.

Aruba - Oranjestad

Poslední z ostrůvků kolem Venezuely - Arubu jsme navštívili dnes. Projeli jsme severní část ostrova, kde jsme viděli aloe vera plantáž, maják a divoké severovýchodní pobřeží. Výlet jsme zakončili jako obvykle na pláži a procházkou po přístavním městě.

Jamajka - Ocho Rios a Kingstown

Další zastávkou byla divoká Jamajka. Z Ocho Rios jsme se vydali směr hlavní město Kingston. Nejprve jsme vyjeli do luxusního resortu na Strawberry Hill, odkud jsme měli překrásný výhled na Kingston a jeho okolí. Poté následovala návštěva a procházka po pravé drsné Jamajce v části downtown hlavního města, kam běžně turista nezavítá.Obsah

Mexiko - Cozumel

Počasí nám včera bohužel nedovolilo zastavit na Kajmanech a tak jsme byli celý den na moři. Dnes jsme kotvili na Cozumelu, naší poslední zastávce. Počasí vyšlo na 1. Navštívili jsme tradiční výrobnu na tequilu, projeli se po ostrově a pobyli na nádherné pláži na jižním cípu ostrova

Florida - Miami (Downtown a Little Havana)

Poslední den před odletem jsme strávili prohlídkou miamského downtownu. Nakoupili jsme poslední suvenýry v Bayside Marketplace, nasáli kubánskou atmosféru ve čtvrti Little Havana a projeli se městem až na Key Biscayne.

Tento web používá soubory cookie, díky kterým může poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s těmito podmínkami souhlasíte.