Na Bahamy z New Yorku - plavba s českým delegátem

Plavba lodí s českým delegátem - Z New Yorku na Bahamy duben 2019

Druhá letošní plavba s českým delegátem čeká naše klienty tuto středu. Odlet máme opět z Prahy, ale tentokrát budeme přistávat v New Yorku. Zde budeme tři noci a následně se vydáme na týdenní plavbu s plavební společností Royal Caribbean International.

New York - New York

První den po příletu se skupina společně s českým delegátem byla projít do Central Parku a večer na Times Square. Druhý den nám počasí opět přálo. S místní průvodkyní jsme se nejprve vydali na plavbu k Soše Svobody a na Ellis Island. Prošli jsme se po Wallstreet až ke smutnému Ground Zero. Nakonec jsme den zakončili výhledem z Empire State Building. Téměř na každém kroku nás po celou dobu provázely mrakodrapy a další unitátní stavby.

New York - New York

Dnes se část skupiny s českým delegátem vydala z rušného centra Manhattanu do klidného a pomalu se probouzejícího Central Parku. Večer jsme nemohli vynechat zápas NY Rangers proti Columbus Blue Jackets. Celý den jsme si moc užili a zítra nás čeká přesun na naši loď Anthem of the Seas.

Den na moři

Dnes naše plavba měla na programu celý den na moři a tak byla možnost důkladně prozkoumat, co vše loď Anthem of the Seas nabízí. Asi nejvíce nás dostala umělá vlna a simulátor volného pádu! Několik odvážlivců z naší skupiny si vybralo a zkusilo právě simulátor volného padů.

Florida - Orlando

První zastávkou naší plavby s českým delegátem byl Port Canaveral, odkud jsme se vydali do Kennedyho vesmírného centra. Viděli jsme zde odpaliště raket i budovu, kde se staví raketoplány. Také jsme viděli raketoplán Atlantis a měli příležitost nakouknout do života v NASA.

Bahamy - Coco Cay

Druhou zastávkou na naší plavbě byl privátní ostrov Coco Cay, kde jsme strávili celý den. Užívali jsme si nádherného počasí, krásné pláže a příjemně prohřáté vody, ve které jsme potkali žraloka zvaného Nurse Shark. Na ostrově bylo možné se občerstvit v bufetové restauraci, kterou zde přichystala plavební společnost.

Bahamy - Nassau

Poslední zastávkou plavby s českým delegátem byl přístav Nassau (Bahamy). Počasí nám tentokrát moc nepřálo, ale i přesto jsme se vydali na půl dne na pláž na Paradise Island. Také jsme si prohlédli Atlantis Resort, kde jsme měli možnost vidět různé druhy žraloků a další mořské živočichy. Den jsme zakončili procházkou po městě. Tímto se s vámi loučíme a tešíme se na viděnou u dalšího zájezdu s českým delegátem.

Tento web používá soubory cookie, díky kterým může poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s těmito podmínkami souhlasíte.